<< < Сәуір 2022 > >>
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жс

«Топ жарған -2022»

2022 жылдың 20-мамырында «Топ жарған -2022» атты оқушыларды марапаттау іс-шарасы ұйымдастырылды.  Негізгі мақсаты: оқу жылы барысында білім сайыстарына, интеллектуалдық марафондарға, мектепішілік, қоғамдық іс-шараларға белсене қатысқан оқушыларды салтанатты түрде марапаттау.

«Олимпиада жұлдызы» номинациясымен:

1.Жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиаданың облыстық кезеңінен 11-сынып оқушысы Абусейтова Адема қазақ тілі мен әдебиеті пәндері бойынша ІІ орын алып, Павлодар педагогикалық университетінің «Білім грантын» жеңіп алды. Пән мұғалімі Хафиз Қайролла Құрметбекұлы.

2.С.Торайғыров университеті ұйымдастырған «математика және физика» пәндері бойынша пәндік олимпиададан 11-сынып оқушысы Мұсабеков Тамерлан І орын алып, университет грантын жеңіп алды. Пән мұғалімдері Айгумусова Асемгуль Бейсенбаевна, Акатаева Айнагуль Нурлановна.

3.С.Торайғыров университеті ұйымдастырған «Журналистика» бағыты бойынша пәндік олимпиададан 11-сынып оқушысы Бақытжанқызы Айым ІІ орын алып, университетте ақылы білім алуға 50% жаңілдік алды. Пән мұғалімі Хафиз Қайролла Құрметбекұлы.

Ғылыми жоба, зерттеу жұмыстарының жеңімпаздары «Жас зерттеуші» номинациясымен:

«Ертіс-Дарыны» өңірлік қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығының облыстығының ұйымдастыруымен өткен «Зерде» 1-7 сынып оқушыларына арналған зерттеу жұмыстар конкурсынан Жанатбек Елшуақ 4-сынып оқушысы ІІІ орын, жетекшісі Смайлова Асем Тюребековна, Жанатурмысова Томирис 7 –сынып оқушысы ІІІ орын, жетекшісі Абдугалиева Айнаш Айтпаевна.

Ата-бабаларымыздың қалдырған өсиетін ақтап, мұраларын сақтап, насихаттау жолында жүрген мәнерлеп оқу, шығармашылық сайыстардың жеңімпаздары «Сөз шебері» номинациясымен:

5-6 сыныптарға арналған республикалық олимапиаданың облыстық кезеңінен қазақ тілінен Болатжан Інжуна ІІІ орын алды. Пән мұғалімі Серигхан Айман Серигханқызы.

Интеллектуалдық сайыстардың жеңімпаздары «Жүзден жүйрік» номинациясымен:

Дарынды балаларға арналған №8 лицей мектебі ұйымдастырған «Математика» пәні бойынша В.П.Никитенко атындағы ХV облыстық интеллектуалдық пән олимпиадасында 5-сынып оқушысы Серикбаева Диана І орын, 6-сынып оқушысы Жұмабекқызы Әлия ІІ орын, жалпы командалық І орын алды. Пән мұғалімі Тусупова Данагуль Бериковна.

Қоғамдық іс-шаралардың жеңімпаздары «Үздік жол сақшылары» номинациясымен:

«Қауіпсіз дөңгелек – 2022» атты жасөспірімдер арасындағы қозғалыс инспекторларының аудандық конкурсының бас жүлдесінің иегерлері «Жас инспекторлар» командасы. Команда мүшелері:

Жұмабекқызы Алия, Айдос Назерке, Нұрғабыл Гүлина, Құрманбай Жанель, Серікжан Аягөз, Рай Айман, Аңсаған Айдос, Қанат Ердос, Алимов Алихан, Сансызбай Мади, Айтмухамбетов Наиль.

«Жас Ұлан» балалар-жасөспірімдер ұйымдарының мектеп омбудсмендерінің «Мектеп омбудсмен –Үздік Ұлан» аудандық байқау-конкурсында ІІ орын алғаны үшін Жұмабекқызы Алия «Үздік Ұлан» номинациясымен;

«Оқуға құштар ұлт» жобасы аясында ұйымдастырылған «Ең көп кітап оқыған оқушы» конкурсының жеңімпазы 6-сынып Рахадқызы Айдана «Үздік оқырман» номинациясымен;
«Спорт майталмандары» номинациясымен:
-«Футбол добын үздік тебуші» атты облыстық чемпионатта ІІ орын алған 11-сынып оқушысы Мубараков Ернар;

-Тұңғыш Президент күні мерекесіне арналған мектеп оқушылары арасындағы берпиден облыстық турнирде І орын алған 4-сынып оқушысы Мырзабаев Ерхан;

-Ұлттық мектеп лигасы аясында ұйымдастырылған 6-11 сынып қыздары арасындағы   «Бес асық» жарысында ІІІ орын алған 6-сынып оқушысы Жұмабекқызы Алина (грамота);

-Ұлттық мектеп лигасы аясында ұйымдастырылған 9-11 сынып қыздары арасындағы   «Бес асық» жарысында ІІІ орын алған 10-сынып оқушысы Тұрлыбаева Айтгүл;

-Павлодар облысында өткен тоғызқұмалақ чемпионатында ІІ орын алғаны үшін 4-сынып оқушысы Абаев Шадияр;

-Павлодар облысында өткен тоғызқұмалақ чемпионатында І орын алғаны үшін 2-сынып оқушысы Нұрғабыл Нұрел;

Қыздар тәрбиесіндегі салт-дәстүрлер атты театр қойылымында 1 орын игері, «Дәстүрді дәріптеуші» Нұрғабыл Гүлина;

Сұлулық әлемді құтқарады атты қыздар арасындағы сайыста 1 орын иегері, «Инабатты ару» Баймұхамбет Адина марапатталды.

Мемлекеттік рәміздері

Президент Жолдауы